تبلیغات
نگاه من - «پاداش» (كمال تبریزی) عید فطر روی پرده سینماها می‌رود

«پاداش» (كمال تبریزی) عید فطر روی پرده سینماها می‌رود

چهارشنبه 31 تیر 1388 07:35 ق.ظ

نویسنده : مینو

 5487تهیه‌کننده فیلم سینمایی "پاداش" از اکران عمومی تازه‌ترین فیلم بلند کمال تبریزی در عید فطر امسال خبر داد. مهدی کریمی در این باره 5487 گفت: "پاداش" این روزها در مراحل پایانی فنی قرار دارد و به زودی آماده نمایش می‌شود. البته برای گرفتن پروانه نمایش نیز اقدام کردیم تا بتوانیم فیلم را عید فطر اکران عمومی کنیم.
"پاداش" بر اساس فیلمنامه محمد رحمانیان ساخته شده و داستان مردی است که در سفر حج اتفاق‌هایی برای او می‌افتد. حسن معجونی، آتیلا پسیانی، احمد آقالو، آشا محرابی و بهمن زرین‌پور در این فیلم بازی می‌کنند. سایر عوامل "پاداش" عبارتند از مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، گریم: مجید اسکندری، طراح صحنه و لباس: محسن شاه‌ابراهیمی، محصول وراهنر.
تبریزی فیلم‌های سینمایی "یک تکه نان"، "مارمولک"، "لیلی با من است"، "شیدا" و "مهر مادری" و مجموعه‌های "دوران سرکشی" و "شهریار" را کارگردانی کرده و این روزها مشغول کارگردانی مجموعه تلویزیونی "سرزمین کهن" است.
فیلم سینمایی "پاداش" قرار بود در بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید که به دلیل مشکلات فنی و آماده نبودن بخش جلوه‌های ویژه کار که در ترکیه انجام شده، این امر میسر نشد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -