تبلیغات
نگاه من - ایا اخراجی ها ده میلیارد تومان را خواهد شکست

ایا اخراجی ها ده میلیارد تومان را خواهد شکست

شنبه 26 اردیبهشت 1388 11:14 ق.ظ

نویسنده : مینو

فروش تهران و شهرستا‌ن‌های فیلم سینمایی «اخراجی‌ها2» به كارگردانی «مسعود ده‌نمكی» با فروشی معادل 7 میلیارد و هشتصد میلیون تومان از مرز 54877 میلیارد تومان به مرز 8 میلیارد تومان نزدیك شد.

فیلم «اخراجی‌ها2» در پایان هفتمین هفته و پنجاه‌و پنجمین روز نمایش در تهران از مرز 3 میلیارد و پانصد میلیون تومان و در شهرستانها از 4میلیارد و سیصد میلیون تومان گذشت تا با توجه به ادامه اكران این فیلم امیدوار باشد تا پایان هفته آینده از مرز 8 میلیارد تومان نیز گذر كند.

بنا بر این گزارش، از نكات قابل توجه در «اخراجی‌ها2» پیشی گرفتن فروش شهرستانها از تهران است به طوری كه در پایان پنجاه‌و پنجمین روز اكران خود ركورد 4میلیارد و سیصد میلیون تومان را پشت سر گذاشت.

فیلم سینمایی «اخراجی‌ها2» در شرایطی توناسته به این مزیان فروش دست یابد كه فر وش روزانه این فیلم رد تهران و در روزهای غیر تعطیل به طور متوسط 20 میلیون و در شهرستانها بین 40 تا 50 میلیون تومان است و این مبلغ در روزهای پنجشنبه و جمعه تقریبا دو برابر می‌شود به طوریكه در روز چهارشنبه 50 میلیون تومان و روز پنجشنبه 90 میلیون تومان فروخته است.

«اخراجی‌ها2» كه در 29 سینمای پایتخت و در مجموع، در 50 شهر اكران شده است كه با توجه به رونق اكران سینماهای بسیاری از شهرستان‌ها یا با نمایش «اخراجی‌ها2» بازگشایی و از مرز ورشكستگی نجات یافتند و یا با نمایش این فیلم افتتاح شدند.

اكبر عبدی، امین حیایی، حسام نواب‌صفوی، محمدرضا شریفی‌نیا، ارژنگ امیرفضلی، عبدالرضا اكبری، بیوك میرزایی، محمود مقامی، سیدجواد هاشمی، قاسم زارع، جواد رضویان، شیلا خداداد، نگار فروزنده، نیوشا ضیغمی، منوچهر آذر، میناجعفرزاده، ابوالفضل همراه، شاهرخ نورمحمدی، لیلا بلوكات از جمله بازیگران شناخته شده‌ای هستند كه در «اخراجی‌ها2» بازی كرده‌اند.

«اخراجی‌ها2» دومین قسمت از تریلوژی «اخراجی‌ها» خواهد بود و به روایت حال و هوای دوستان مجید سوزوكی در اسارت می‌پردازد و ادامه سرنوشت دوستان مجید و خانواده‌های آنان پس از شهادت وی را به تصویر می‌كشد.

بر اساس این گزارش، پیش بینی می‌شود در پایان دومین ماه نمایش «اخراجی‌ها2» تا پایان هفته جاری رقم فروش این فیلم از 8 میلیارد گذر كند و تا نیمه خرداد ماه كه كه زمان پایان نمایش این فیلم است «مسعود ده‌نمكی» و «اخراجی‌ها» ركورد‌های بیشتری را نیز در سینمای ایران جابه‌جا كنند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -