تبلیغات
نگاه من - فیلم پاداش و فیلم دختر تهرونی

فیلم پاداش و فیلم دختر تهرونی

سه شنبه 22 اردیبهشت 1388 11:29 ق.ظ

نویسنده : مینو
در شرایطی که اکران عید به آرامش رسیده و دیروز خبر اکران «دو خواهر» گلزار در اکران عید فطر رسیده بود، حالا نوبت صاحبان فیلم‌های دیگر است که خبر از نمایش فیلم‌های‌شان در این اکران پولساز بدهند.

تهیه‌كننده فیلم سینمایی «پاداش» ساخته كمال تبریزی از تلاش خود برای نمایش عمومی این فیلم در عید فطر امسال خبر داد.

«مهدی كریمی» تهیه‌كننده این پروژه درباره اكران عمومی فیلم «پاداش» به فارس گفت: بسیاری از تهیه‌كنندگان و پخش‌كنندگان علاقمند هستند كه فیلم‌شان در عید فطر به اكران عمومی در بیاید، ما هم در تلاش هستیم كه «پاداش» را در این موعد خاص نمایش گذاشته شود.
وی در ادامه گفت: ما تمام تلاش‌مان را می‌كنیم كه فیلم تا عید فطر آماده شود و اكنون آخرین مراحل فنی را پشت سر می‌گذارد.
بنابر این گزارش، فیلم «پاداش» تازه‌ترین اثر كمال تبریزی این روزها آخرین مراحل فنی را در تركیه طی می‌كند و تیتراژ نهایی آن كه توسط گلاره كیازند و كامبیز صفاری ساخته شده، آماده است.
در پاداش حسن معجونی، آتیلا پسیانی، احمد آقالو، بهمن زرین پور، صابر ابر، آشا محرابی، رضا بهبودی، روح الله حق گوی لسان، اصغر نقی زاده، بهنام وطن ایفای نقش می‌كنند.
این فیلم سینمایی قرار است پس از اكران عمومی به صورت سریالی 4 قسمتی از تلویزیون پخش شود.
فیلمنامه «پاداش» را رضا مقصودی و محمد رحمانیان مشتركا نوشته‌اند كه داستان مردی است كه به سفر حج می‌رود و اتفاقاتی برای او می‌افتد كه باعث تغییر نگاهش می‌شود.

از سوی دیگر فیلم سینمایی "پسر تهرانی"به کارگردانی کاظم راست‌گفتار به گروه فیلم‌های پیوست که عید فطر امسال در تهران و شهرستان‌ها روی پرده می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، این فیلم تولید سال 87 است و 5487به تازگی از شورای نظارت و ارزشیابی ارشاد پروانه نمایش دریافت کرده است. "پسر تهرانی" داستان مردی است که قصد دارد پسر از فرنگ برگشته خود را وادار به ازدواج کند و 5487...

فیلمنامه را حمیدرضا محسنی نوشته و 5487محمدرضا شریفی‌نیا، امین حیایی، شیلا خداداد، سارا خوئینی‌ها، طناز طباطبایی و فلامک جنبیدی در آن 5487بازی کرده‌اند.

عوامل تولید "پسر تهرانی" 5487عبارتند از مدیر فیلمبرداری: تورج منصوری، طراح گریم: ایمان امیدواری، طراح صحنه و لباس: مرجان شیرمحمدی، صدابردار: محمود خرسند، روابط عمومی: آرام اعتمادی و عکاس: احمدرضا شجاعی.

راست گفتار هم‌اکنون فیلم "بخشکی شانس" را در مرحله پیش‌تولید دارد که امین حیایی در آن به ایفای نقش می‌پردازد.

(عکس: پاداش)
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -