تبلیغات
نگاه من - فیلم سینمایی پاتو زمین نذار

فیلم سینمایی پاتو زمین نذار

یکشنبه 20 اردیبهشت 1388 11:30 ق.ظ

نویسنده : مینو

فیلم سینمایی "پاتو زمین نذار" به کارگردانی ایرج قادری از چهارشنبه 23 اردیبهشت‌ماه در 20 سینمای تهران و شهرستان‌ها به اکران عمومی درمی‌آید.

حبیب اسماعیلی تهیه‌کننده "پاتو زمین نذار" به خبرنگار مهر گفت: اکران این فیلم از این هفته در سینماهای عصر جدید، آزادی، جوان، ایران، پردیس ملت، اریکه ایرانیان، پردیس زندگی، گلدیس، ماندانا، بهمن، مرکزی، تهران، ملت، پایتخت، حافظ، جی، شاهد، فرهنگسرای خانواده، رازی و تماشا آغاز می‌شود.

وی افزود: همچنین این فیلم همزمان در شهرهای اصفهان، شیراز، تبریز، ارومیه، اردبیل، کرمان، کرج و... روی پرده می‌رود. نصب بیلبوردها نیز از امروز در سطح شهر آغاز شده و به زودی تیزرهای فیلم از تلویزیون پخش خواهد شد.

اسماعیلی درباره موفقیت "پاتو زمین نذار" در اکران عمومی گفت: موضوع فیلم ارتباط مستقیم با خانواده‌ها دارد و می‌تواند آنها را تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل فکر می‌کنم با استقبال خوبی روبرو شود. به عقیده من زمان اکران یک فیلم زیاد نمی‌تواند بر فروش آن تاثیر داشته باشد، بلکه این موضوع فیلم است که مخاطب را جذب می‌کند.

قادری تازه‌ترین فیلم خود را بر اساس فیلمنامه سیروس تسلیمی ساخته و داستان درباره مردی است که اتفاقی باعث دگرگونی و تحول در زندگی او می‌شود. در این فیلم در کنار قادری بازیگرانی چون شیلا خداداد، مهرانه مهین‌ترابی، مهدی سلوکی، میرطاهر مظلومی، سحر ریحانی، حشمت آرمیده، شهرام تیموریان و محمدرضا شکری بازی می‌کنند.

عوامل تولید "پاتو زمین نذار" عبارتند از مدیر فیلمبرداری: حسین ملکی، صدابردار: جهانگیر میرشکاری، طراح گریم: مهین نویدی، طراح صحنه و لباس: شهریار کلهر، عکاس: محمد فوقانی و برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: سوسن دین‌محمد.

"پاتو زمین نذار" چهلمین فیلم بلند قادری در مقام کارگردان است. او پس از انقلاب فیلم‌هایی چون "محاکمه"، "آکواریوم"، "چشمان سیاه"، "سام و نرگس"، "شهرت"، "طوطیا"، "پنجه در خاک"، "نابخشوده"، "می‌خواهم زنده بمانم" و ... را در کارنامه دارد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -