تبلیغات
نگاه من - مدیران باشگاه كورینتیانس با بازی رونالدو در فیلم محمدحسین لطیفی موافقت كردند

مدیران باشگاه كورینتیانس با بازی رونالدو در فیلم محمدحسین لطیفی موافقت كردند

دوشنبه 5 مرداد 1388 10:50 ق.ظ

نویسنده : مینو

 5487

رونالدو، فوتبالیست برزیلی با كسب مجوز مدیران باشگاه كورینتیانس اواخر شهریور جلوی دوربین محمدحسین لطیفی می‌رود. به نقل از خبرگزاری رویترز، خبر بازی رونالدو، فوتبالیست برزیلی در یك فیلم ایرانی در بسیاری از خبرگزاری‌های جهان بازتاب گسترده داشته است. این خبر در خبرگزاری‌های شرقی و غربی زیادی چون شی‌هوا و آسوشیتدپرس بازتاب گسترده‌ای داشته است. رونالدو قرار است در فیلم ایرانی كه درباره یك دختر فلسطینی است ایفای نقش كند.
بر اساس آخرین خبری كه در رویترز منتشر شده، مدیران باشگاه كورینتیانس با بازی رونالدو موافقت كرده‌اند و این فوتبالیست برزیلی با منصور سهراب‌پور و محمدحسین لطیفی، كارگردانان ایرانی برای بازی در این فیلم قرارداد بسته است.
بهترین گلزن تمام ادوار جام‌جهانی فوتبال، اواسط ماه سپتامبر (اواخر شهریور) برای بازی دوستانه تیمش با فلامینگو راهی فلسطین می‌شود و سپس راهی لوكیشن‌ فیلم می‌شود تا صحنه‌های فیلم با بازی او زودتر جلوی دوربین برود.
قسمت‌های اصلی فیلم در لبنان و فلسطین فیلمبرداری خواهد شد.
این فیلم بر اساس یك داستان واقعی ساخته می‌شود. این فیلم داستان یك دختر 13 ساله فلسطینی را روایت می‌كند كه رونالدو بازیكن مورد علاقه‌اش است. او كه خود فوتبالیست خوبی است همواره آرزوی ملاقات رونالدو را از نزدیك دارد. اما قبل از محقق شدن آرزویش بر اثر یك مین كشته می‌شود.
پیش از این رونالدو كه سفیر صلح آمریكا است در سال 2005 برای بازدید از موقعیت كودكان بخشی از فلسطین به این منطقه سفر كرده بود.
او پس از اتمام فیلمبرداری فیلم برای دیدار با طرفدارانش چند روز در فلسطین خواهد ماند.

 5487
منبع : فارس

 5487
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -