تبلیغات
نگاه من - سیامک صفری به سینما میاید

سیامک صفری به سینما میاید

یکشنبه 23 فروردین 1388 11:48 ق.ظ

نویسنده : مینو
سیامك صفری بازیگر تئاتر در چهل‌وششمین سالروز تولد خود امیدوار است بتواند حضور متفاوتی در عرصه بازیگری داشته باشد.

این بازیگر تئاتر كه اواخر سال گذشته با بازی در نقش آغا محمدخان قاجار در جدید‌ترین نمایش علی رفیعی «شكار روباه» حضور داشت بفت: امیدوارم بتوانم برنامه‌ی كاری‌ام را در سال جاری به سروسامان برسانم، ضمن این‌كه هنوز برنامه‌هایم به طور قطعی مشخص نیست.

صفری كه قصد دارد در دو یا سه كار تصویری نیز حضور داشته باشد ادامه داد: در تلاش هستم میان برنامه‌های تئاتری و تصویری هماهنگی‌های لازم را به‌وجود بیاورم. گرچه پیش از این كمتر در عرصه تصویر حضور داشتم اما امسال قصد دارم حضور بیشتری در آثار تصویری داشته باشم چرا كه این‌گونه فعالیت آرامشی را فراهم می‌كند و پس از آن با انرژی و شرایط بهتری می‌توانم فعالیت‌های تئاتری‌ام را ادامه بدهم.

او از سال گذشته علاوه بر فعالیت‌های اجرایی بازیگری به تدریس این رشته پرداخته است.

صفری اواخر سال گذشته به آموزش بازیگری در فرهنگسرای ارسباران پرداخت و هم‌اكنون نیز دوره‌ی جدید كلاس‌های بازیگری را برگزار می‌كند.

او در این باره می‌گوید: تدریس اتفاق بسیار خوبی در كار ماست. چرا كه نوعی تدوین تجربه و بازآموزی برای بازیگر است و دراین شیوه است كه دوباره خود را جست‌وجو می‌كنیم و با انتقال آموزه‌هایمان به هنرجویان فعالیت خلاقانه‌ای انجام می‌دهیم و این چنین است كه هرجلسه از كلاس برای من هم‌چون یك اتفاق است و دوست دارم در كنار بازی در عرصه‌های نمایشی كار تدریس را هم ادامه بدهم و امیدوارم روزی بتوانم آموزشگاهی را برای آموزش و كار‌كردن هنرجویان جوان راه‌اندازی كنم.

به گزارش ایسنا، سیامك صفری اواسط تابستان با بازی در نمایش «اهل قبور» به نویسندگی و كارگردانی حسین كیانی حضور دوباره‌ای در عرصه‌ی تئاتر خواهد داشت.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -