تبلیغات
نگاه من - کارگردان «تهران انار ندارد» ضمن اعلام فروش 17 میلیونی فیلم‌اش؛

کارگردان «تهران انار ندارد» ضمن اعلام فروش 17 میلیونی فیلم‌اش؛

چهارشنبه 31 تیر 1388 07:42 ق.ظ

نویسنده : مینو

- مسعود بخشی گفت: اكران مستند «تهران انار ندارد» تا زمانی كه مخاطب داشته باشد، ادامه خواهد داشت.

این كارگردان سینما در گفت‌وگویی ،عنوان كرد: طبق صحبت‌های رضا سعیدی‌پور، قائم مقام اجرایی حوزه هنری و مدیر سینما «آزادی»، ‌اكران این فیلم تا زمانیكه فروش داشته باشد، ادامه خواهد داشت.

او همچنینی خاص بودن این فیلم اشاره كرد و افزود: با توجه به خاص بودن این فیلم و مساله نمایش آن به شكل تك سانس، شاید اگر زمان اكران آن كمی طولانی تر شود، فرصتی فراهم شد تا فیلم دیده شود. به هر حال این فیلم با آثار داستانی تفاوت دارد و شاید اگرواقع بینانه نگاه كنیم باید انتظار داشته باشیم كه در نهایت گذشت زمان مخاطبان آن را افزایش دهد. لذا من امیدوارم كه تبلیغ كنند با افزایش زمان اكران این فیلم، ‌شرایطی ایجاد شود كه خود مخاطبان آن تبلیغ كنند.

این مستندساز در پاسخ به سوالی كه مبنی بر پخش تیزر این فیلم در تلویزیون مطرح شده بود هم گفت: اطلاع درستی نسبت به این موضوع ندارم، البته این فیلم در زمان مدیریت آقای جعفری جلوه و با حمایت صدا وسیما ساخته شده و در پوستر فیلم نیز به این مساله اشاره شده است. علاوه بر این،‌ «تهران انار ندارد» اولین مستندی است كه به اسكار معرفی شده است، ‌لذا شاید پخش تیزر آن در تلویزیونی خالی از لطف نباشد.

او درعین حال درباره مساله پیگیری پخش تیزر این فیلم در تلویزیون عنوان كرد: می‌دانم كه دوستان حوزه هنری از جمله محمدرضا فرجی برای این مساله اقداماتی را انجام داده‌اند، اما از نتایج آن اطلاعی ندارم. البته در طول مدت اكران فیلم هم افرادی چون آقای سعیدی پور، آقای فرجی و دیگر مسوولان حوزه زحمات زیادی برای این فیلم كشیده‌اند و بخش زیادی از موفقیت فیلم هم به زحمات این دوستان باز می‌گردد.

همچنین بنا به اعلام محمدرضا فرجی مدیر پخش حوزه‌ی هنری استان تهران «تهران انار ندارد» تاكنون به فروشی معادل 16 میلیون و 730 هزار تومان دست یافته است.

هم‌چنین بحث پخش تیزرهای این فیلم در رسانه‌ی ملی هم براساس گفته‌های این مدیر در دست پیگیری است و با آماده‌شدن تیزر توسط مركز گسترش سینمای مستند و تجربی پخش آن از تلویزیون آغاز خواهد شد.

 5487
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -